Obchodní a technické informace

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Na našich stránkách můžete nezávazně objednat libovolný produkt z naší nabídky. Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%. Po odeslání nezávazné objednávky Vás budeme kontaktovat pro upřesnění objednávky, termínu a způsobu dodání. U některých výrobků můžeme požadovat složení zálohy ve výši 50% z ceny předem. Termíny dodání jsou řešeny individuálně, většinou však nepřesahují 3 týdny. Vzhledem k charakteristice zboží upřednostňujeme osobní dodání na vaši adresu. Dopravu ve většině případů (např. mimo expresní doručení) zajišťujeme zdarma. Zboží bude při dodání vždy zkontrolováno na případné vady.

CHARAKTERISTIKA UMYVADEL Z PŘÍRODNÍHO KAMENE A DOPLŇKŮ

Pro přírodní kámen jsou charakteristické přítomnosti různých žíhaní , barev a odstínů i u stejného druhu kamene a také mikrotrhliny a jamky, které nejsou vadou, ale součástí a přirozeností všech produktů z přírodního kamene. Kompletní dokonalý povrch je možný pouze u keramických produktů vyráběných průmyslovou procedurou. Z tohoto důvodu některé produkty z přírodního kamene , které obsahují mikrotrhliny nebo jamky, prochází kompletní kontrolní fází, kde se finálně přimíchává pryskyřice, za účelem eliminování nerovností.

ČIŠTĚNÍ PŘÍRODNÍHO KAMENE

Pro běžnou denní údržbu všech přírodních kamenů striktně doporučujeme používat pouze vodu nebo PH neutrální přípravky na vodní bázi (např. FILA CLEANER). Jiné produkty, hlavně na bázi kyselin by mohly poškodit strukturu a barvu kamene.
V momentě instalace kamenného umyvadla doporučujeme aplikovat impregnaci a tu opakovat podle frekvence používání a tvrdosti vody. Doporučujeme např. přípravek FILA W68.

PÉČE A ÚDRŽBA KAMENE

V momentě instalace kamenného umyvadla doporučujeme aplikovat impregnaci a tu opakovat podle frekvence používání a tvrdosti vody. Doporučujeme např. přípravek FILA W68.